Vestel Beyaz Eşya Servisi

Vestel Beyaz Eşya Servisi

            Beyaz eşya asla son plana atılmaması gereken konuların başında gelmektedir. Arızalanan bir beyaz eşya anında yetkili kuruluşlara yönlendirilerek tamir edilmesi gerekmektedir. Geç tamir edildiği takdirde, beyaz eşyalarda ciddi zararlar oluşabilir. Bunları minimum seviyeye indirebilmek için de zamanında bakım ve beyaz eşya bozulduğunda da zamanında tamir servisine götürülmesi gerekmektedir. Vestel ise beyaz eşya teknik servisinde çığır açmış teknolojileriyle siz değerli müşterilerimize güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı misyon edinmiş durumda diyebiliriz. Bizler de Vestel’den gücümüzü alarak sizlere en kısa ve en verimli şekilde tamiri gereken beyaz eşyanızı son derece titizlikle tamir edip tarafınıza ulaştırıyoruz. Her türlü teknik desteği vererek sizler için daha kaliteli, güvenilir ve titiz bir ortam yaratarak bize olan güveninizi boşa çıkarmamak için gece gündüz demeden uğraşmaktayız.

Her hizmette olduğu gibi beyaz eşya teknik servis hizmetinde müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Müşteri memnuniyeti olmayan bir hizmet düşünülemez. Müşteri memnuniyeti, her zaman ilk düşünülmesi gereken şeylerin başında gelmektedir. Bu durumda biz de müşteri memnuniyetini son derece önemsiyor ve sizlerin memnuniyeti için işimizi büyük bir öz veri ile yapıyoruz. Yukarıda da belirtildiği gibi müşteri memnuniyeti olmayan bir hizmet düşünülemez. Unutulmaması gereken bir diğer konu da beyaz eşya servisinde hızlı çözümlemedir. Hızlı çözümleme, müşteri memnuniyetiyle doğru orantılıdır. Beyaz eşya ne kadar hızlı çözümlenirse, müşteri memnuniyeti de aynı oranda artacaktır. Bu durumda çalışanlarımız tamir edilmesi gereken beyaz eşyayı minimum sürede hızlı çözümleyerek. Maksimum hızla tarafınıza tamir edilmiş beyaz eşyanızı göndermektedir.

Kaliteli bir hizmette bulunması gereken bir diğer önemli hususta garantidir. Biz kendimize güveniyoruz ve bizim tamir ettiğimiz bütün beyaz eşyalara Yetkili Servisis olarak 1 yıl garanti kapsamına sokuyoruz. Bu durumda eşyalarınız bizde tamir olunduktan sonra 1 yıl içerisinde arızalanması halinde, garanti devreye girmekte ve sizin açınızdan ekstra büyük bir problem çıkmamakta. %98 müşteri memnuniyetimizle Yetkili Servisis olarak tamiri gereken beyaz eşyalarınızı minimum süre ve maksimum verim ile tamir edip tarafınıza göndermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara