Baymak Üsküdar Burhaniye mahallesi Kombi, Tamir, Bakım, Arıza, Onarım Servisi 444 7 190

Baymak Üsküdar Burhaniye mahallesi Kombi Servisi

Firmamız kombi servisi hizmeti sağlamakla beraber sizlere en yakın kombi servisini güzel ve en kaliteli hizmeti sağlamak amacı ile sürekli kendini yenilemektedir. Bizler daima sizlerin en yüksek kalitede hizmet almanız için çalışmaktayız. Uzman kadrodan oluşan ustalarımız başta anlayış saygı ve büyük bir titizlik, ile sizlere destek için sahada görev yapmaktadır. Artık hemen hemen her alanda ev, ofis, iş, yerleri gibi alanlarda ısınmak ve sıcak su amacı ile kullanılan kombiler yaşantımızın, ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Sizlere en kaliteli acil kombi servisi hizmetini ulaştırmak üzere personellerimiz aşk ile görevlerinin başında hizmet aşkı ile çalışmaktadır. 7/24 acil kombi servisi teknik destek ve hizmeti hedefimiz dahilinde çalışıyoruz. Bu bağlamda sizlerin doğru mercilerden ve ehil kişilerden hizmet almanızı tavsiye etmekteyiz. Biz yada başka firmada olsa kombi servisi muhakkak işin uzmanı olması gerekmektedir sizin mutluluğunuz bizim önceliğimizdir.

Baymak Üsküdar Burhaniye mahallesi Kombi Bakım Servisi

Merhaba kullanmakta olduğumuz kombilerimiz için her yıl düzenli olarak kombi bakım yaptırmanız önemli hayatımızın her köşesinde önemli rol oynayan nasıl, ki araçları düzenli olarak bakıma ihtiyacı oluyor ise kombilerinde düzenli olarak bakımları yapılması gerekmektedir. Bakımsız bir kombi daha erken arızalara sebep olabilir buda siz değerli tüketicilere ekstra külfet yüklüyor. Oysaki düzenli şekilde kombi bakımı yaptıranların kombileri gerek arıza konusunda, gerek ise yakıt konusunda güzel sonuçlar elde edilir. Düzenli olarak yılda 1 kez olmak üzere bakımları düzgün ve kaliteli yapılan cihazların yakut tasarrufu olarak ortalama % 25 kadar tasarruf ederken çok daha kaliteli ısınmayı artırmaktadır. Yapmanız gereken işin uzmanlarından hizmet almaktır. Tavsiyemiz kombi bakımı için yılda bir yaptırmanızdır.

Baymak Üsküdar Burhaniye mahallesi Kombi Tamir Servisi

Merhaba arızalanan kombileriniz için kombi tamiri hizmetini vermekten mutluluk duyarız. Kombiler ciddi anlamda gaz yakıcı cihazlar olarak adlandırılır ve hafife alınacak bir durum değildir, bu sebepten dolayı hafife alınmamalı kombi tamir servis hizmetini firmamız yapmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Uygun fiyat ve garantili parça değişimi yapılmaktadır değişen her parça 1 yıl garantimiz kapsamında olup cihazların kontrollerini yapıp teslim edilir. Kombi tamiri için bize ulaşabilirsiniz.

Baymak Kombi Arıza Ve Onarımı

Merhabalar bazı arıza durumları basit olmakla beraber sizlerin yapabileceği bilgiler paylaşacağım. Kombi arıza yaptı ise ilk yapmanız gereken elektrik kontrolü elektrik var ve cihaz sıcak su vermiyorsa, su basıncına bakınız seviye birin altına düşerse cihaz arızaya düşer ve çalışmaz kombi onarım için kombinin altında sol tarafında doldurma musluğu orayı açarak su basıncını bir buçuğa kadar tamamlayınız. Daha sonra tekrar cihazı kontrol ederek düzeleceğini göreceksiniz. Sorun devam etmekte ise sıcak su aksamlarında sorun olduğunu anlaşılmaktadır. Sorun sıcak suda değil petekleriniz çalışmıyor ise ilk önce cihazın kış konumunda olduğundan emin olunuz. Daha sonra su seviyesi normal ve cihaz açıksa petek vanalarını kontrolünü yapıp kapalı ise açınız petek vanaları sağ istikamet kapalı sol istikamete doğru açıktır.  Petek vanalarının açık olduğundan emin olduktan sonra cihaz halen çalışmıyor ise sizlerin yapabileceği son kontrol gaz vanasının açık olduğundan emin olmak, daha sonra kombiye elektrik geliyorsa sorun devam ediyorsa profesyonel destek almaya ihtiyacınız var demektir. Kombi Arıza Servisi Ve Kombi Onarım Servisi  444 7 190 ve acil 0553 622 39 76 numaralardan servis talebi oluşturun lütfen.

Hemen Ara