Ataşehir Beyaz Eşya Servisi

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi

            Beyaz eşyalarınız arızalanınca oturduğunuz yere göre kaliteli bir beyaz eşya teknik servisi bulmak uygulayacağınız ilk aşamalardan biri olacaktır. Oturduğunuz yere göre kaliteli bir beyaz eşya teknik servisi bulmak son derece önemli bir husustur. Aksi halde bilmediğiniz ve tanıdıklarınızın hiç kullanmadığı bir beyaz eşya teknik servisine gittiğiniz takdirde size yarardan çok zarar verebilir. Bu durumda beyaz eşyanızı bir teknik servise götürmeden önce gerek internetten gerek ise tanıdıklarınızdan bilgi toplamak ve bu bilgiler ışığında size en uygun beyaz eşya teknik servisine gitmeniz sizin açınızdan oldukça yararlı olacaktır. Hem bu durumda ileride herhangi bir sıkıntı yaşama olasılığınız da azalacak, hem de beyaz eşyanızı bilindik bir yerde tamir ettirmiş olacaksınız.

Bizler, Yetkili Servisis olarak 7 / 24 müşterilerimizin hizmetinde beyaz eşya teknik servisi işlemini yapmaktayız. Ataşehir de dahil olmak üzere İstanbul’un her yerine beyaz eşya teknik servis gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işlemleri son derece titizlikle arızalanan beyaz eşyalarınızı tamir ediyoruz ve üstelik tamir ettiğimiz beyaz eşyalara da 1 yıl garanti koyuyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Ataşehir de dahil olmak üzere İstanbul’un her ilçesine beyaz eşya teknik servis desteğimiz mevcuttur. Yetkili Servisis olarak kaliteye önem veren bir kuruluşuz diyebiliriz. Bu açıdan tamir olması gereken beyaz eşyalarınıza yine orijinal yedek parça takarak, eskisi gibi kaliteli ve orijinal olmasına olanak sağlıyoruz.

Unutulmamalıdır ki, bir işletmede en başta düşünülmesi gereken konuların başında şüphesiz müşteri memnuniyeti gelmektedir. Bizler müşteri memnuniyetini misyonumuz olarak kabul ediyoruz ve %98’e ulaşan müşteri memnuniyetimizle sizlere son derece kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. Üstelik müşteri memnuniyetinde %100’ü yakalamak için de hiç olmadığı kadar büyük bir öz veriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tamiri gereken beyaz eşyalarınız uzman ekiplerimiz tarafından son derece dikkatli bir şekilde yenilenerek tarafınıza iletiliyor ve bu tamir aşamasında ve tamir aşamasından sonra hiçbir sorun çıkmıyor diyebiliriz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Ataşehir de dahil olmak üzere İstanbul’un her ilçesine beyaz eşya teknik servis desteğimiz mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara